Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o 2. ročníku konference SEE THE FUTURE 2021, kterou organizuje společnost Enago. Konference proběhne virtuálně 18. listopadu 2021, registrovat se můžete zde:

https://www.enago.com/see-the-future/conference-2021/?utm_source=Turkey&utm_medium=referral&utm_campaign=see-the-future-conference-2021

Program:

  • Poslechněte si laureáta Nobelovy ceny Dr. Randyho Schekmana, jak diskutuje o důležitosti spolupráce a otevřenosti v publikování v oblasti základní vědy a výzkumu.
  • Získejte další informace o budoucích perspektivách výzkumu od Prof. Seerama Ramakrishna, ředitele Centra pro nanotechnologie a udržitelnost z National University of Singapore.
  • Pochopte vyvíjející se roli vydavatele při podpoře cyklu výzkumu a publikování od viceprezidenta pro vydávání časopisů o fyzikálních vědách vydavatelství Elsevier, pana Petera Harrisona.
  • Zjistěte více o mezinárodní výzkumné spolupráci v „New Normal“ od Prof. Richarda de Grijse, profesora Katedra fyziky a astronomie z Macquarie University.

Virtuální program zahrnuje hlavní přednášku, výběr živých webinářů, panelové diskuse, online prezentace. Vaše otázky Vám zodpoví špičkoví odborníci z oblasti vzdělávání, výzkumu a vydavatelského sektoru.